1 / 5
Coper
1.300 €
Цената не е фиксна
25.12.2022 16:53

Охрид / Охрид

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2012

Модел:

125

Километри:

5000

Vo ispravna sostojba
Kontakt tel 075 809 748

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

zzzzzzz
Потврден огласувач
075809748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам