1 / 6
МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ
13.900 €
Цената не е фиксна
14.900 €
Денес 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

741 m²

Тип на земјиште:

Останато

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И ГОТОВИ ТЕМЕЛИ ЗА ГРАДБА И ПОТПОРЕН ЅИД НА ПОВРШИНА ОД 250 М2, ВЛОЖЕНО Е ПОВЕЌЕ ОД 10.000 ЕВРА НА ИСТИТЕ. ИДЕАЛНО ЗА ИЗГРАДБА НА КУЌА ИЛИ ВИКЕНДИЦА.
МОЖНА Е ЗАМЕНА ЗА ВОЗИЛО.
ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ, ПРЕНОС ВЕДНАШ.

инфо:
075-564-991
075-564-991
075-564-991


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

0000
Потврден огласувач
075000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам