1 / 3
Гарнитура во супер состојба
220 €
Цената не е фиксна
260 €
05.11.2022 14:43

Охрид / Охрид

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се отвара

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

SE
Потврден огласувач
071759383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам