1 / 9
Mazda b2500
6.300 €
Цената е фиксна
24.10.2022 05:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mazda

Модел:

B series

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicna Registrirana do 12.05.2023 br 078443980 oliver

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075848777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам