1 / 12
PRODAVAM
350 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 19:29

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Се продава точак Cube направен е голем сервис со промена на ланец и задна звезда и од лани не е возен . Целиот точак е со оригинал шимано делови со 29 брзини и гуми 28 инча само за 350 евра
TEL ZA KONTAKT 076/272-680 PERICA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marjan Krstevski
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам