1 / 3
Samsung S20+
380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 13:26

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

S20+

Боја:

Останато

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grebnatinki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
077705674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам