1 / 1
Zemjiste/nivi - se prodava ili iznajmuva
20.000 МКД
30.11.2022 00:49

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava/iznajmuva zemjiste od 50 000m2

Za poveke informacii javete se na ----- 076-217-171 ili 077-450-144

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
076217171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам