Plac vo Brazda
35 €
13.09.2022 19:51

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

5300 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac reonot Brazda Gluvo sporti EuroTrejd mesto Stitinje. Cena po dogovor. Tel. Broj 077 800317.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
078203158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам