1 / 4
SCANIA E 5 R 420 2007 g.
12.000 €
21.11.2022 13:55

Прилеп / Прилеп

vo super sostojba reg, do 07.2023. ful servisirana. racen mejnac, retarder,frizider,febasto.i dr.oprema se funkcionira

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070208992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам