1 / 12
SE PRODAVA YAMAHA MT07 2020 (A2 KATEGORIJA) SO FULL OPREMA
По Договор
30.11.2022 21:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2020

Модел:

MT07

Километри:

15000

Se prodava YAMAHA MT07 2020 so 16.000km motorot moze da se upravuva so (A2 KATEGORIJA) se vodi 35kw napravena e deblokaza motorot ja ima celata snaga.
Registriran do 22/07/2023 so zelen karton. Redoven servis vo moto azuro sk so servisna kniska tri klucevi!..
Centralen kufer original yamaha
Dva stranicni kuferi so drzaci nordcode navlaki za sedista i dr dodatna oprema!.. Se prodava poradi kupuvajne pogolem motor.
Poveke info: 078-237-490

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
078237490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам