1 / 5
Renault Fluence 1.5 dci
6.500 €
14.09.2022 10:18

Богданци / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Fluence

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Renault Fluence 1.5dci vo odlicna sostojba kupen vo makedonija prv sopstvenik
full oprema servisirana redovno vo ovlasten servis
plus 4 para zimni gumi so bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Todor
Потврден огласувач
071369862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам