1 / 2
Куќа во центар на Прилеп
3 €
14.09.2022 12:30

Прилеп / Прилеп

Број на спратови:

Високо приземје

Подрум:

Не

Се продава стара куќа во најстрогиот центар на Прилеп во близина на Домот на култура „Марко Цепенков“. На местото е предвидена изградба на станбен објект со катност П+3+Пк

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stevan
Потврден огласувач
078291123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам