1 / 7
Motrna Pila DOLMAR...
13.000 МКД
27.01.2023 09:10

Делчево / Делчево

Se prodava motorna pila marka Dolmar 144 germansko proizvodstvo malce koristena maksimalno zacuvana se gleda na slikite...moze zamena za pomala motorna pila...

Категорија: Останато

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075520656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам