1 / 2
Masa za dnevna
5.000 МКД
Цената е фиксна
22.11.2022 12:01

Кисела Вода / Скопје

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

IVAN
Потврден огласувач
070 308 363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам