1 / 2
Kanterica Holzher 1410
3.400 €
15.10.2022 13:31

Охрид / Охрид

Se prodava kanterica Holzher 1410 vo odlicna sostojba...kantericata trosi lepak vo patroni i kantira od licno... Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme!
Cena 3400 evra
Poveke informacii samo na tel. 078613670
078613670
078613670

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
075556177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам