1 / 2
Pezo 307 1.6 hdi na delovi
1 €
02.01.2023 18:52

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prakjame i po kargo ppveke info j na tel 078 361 787

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам