1 / 11
SE prodavaat 1050 4gb...1070 8gb...rx 580 8gb
6.000 МКД
Цената не е фиксна
16.10.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Asus 1050 ti 4gb odlicna graficka nema potreba od dodatno napojuvanje gi igra site igri csgo pubg i dr.
Gigabyte 1070 8gb vo odlicna sostojba dosta dobra graficka
Sapphire rx 580 8gb vo odlicna sostojba nema mana

asus 1050 ti 4gb - 6000 - prodadena
gigabyte 1070 8gb - 11500
sapphire radeon rx 580 8gb - 11500 - prodadena

site se koristeni isklucivo za gaming redovno cisteni vo odlicna sostojba se prodavaat poradi nadgradba

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078491990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам