1 / 8
MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 220D 170HP 4-MATIC 9G-TRONIC SPORT+
35.200 €
16.01.2023 09:15

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLC 220

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
MERCEDES-BENZ
Модел:
GLC-KLASSE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
220D 170HP
Кубикажа:
2143 cm3
Коњски сили:
170 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
165000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
046606
35,200 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW PASSAT VARIANT COMFORTLINE 2.0TDI 150HP BMT

16900 €

BMW 5 520D 163HP AMBI LIGHT | VIRTUAL DASH | HARMAN CARDON

32900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам