1 / 8
AUDI A6 AVANT 2.0TDI 150HP
24.600 €
16.01.2023 10:07

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
AUDI
Модел:
A6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0TDI 150HP
Кубикажа:
2000 cm3
Коњски сили:
150 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
КАРАВАН
Километража:
195000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
120857
25,400 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ЧЕТИРИЗОНСКИ]
Греачи на Седишта
Греач на Волан
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
ALCANTARA Кожен Ентериер
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
Auto Hold
AUDI DRIVE SELECT
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 2018
РЕГИСТРИРАНА ДО 30.03.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110HP PUREDRIVE

14400 €

VW SCIROCCO SPORTLINE COUPE 2.0TDI 150HP DSG Автоматски

17300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам