1 / 1
Prodavam specialized sirrus XL hibrid
500 €
Цената е фиксна
01.12.2022 12:37

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

K
Потврден огласувач
071238539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам