1 / 3
REZERVNA GUMA AUDI GOLF VOLKSWAGEN.125/70/19..5*112
110 €
19.11.2022 08:55

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

125

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

19

125/70/19
100v
5*112
Nova..
075 886 555

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

stole.225@gmail.com
Потврден огласувач
075886555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам