1 / 4
Masini za perenje-frizider
По Договор
21.10.2022 20:42

Кисела Вода / Скопје

Beko susara 6kg 5000den
Hotpoint susara kompresorska 8kg 6500den
Zamrznivac 5500den
Kontakt 070262848 070262848

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

martin
Kisela voda
Потврден огласувач
071535405
Испрати Е-маил до огласувачот

Masini za perenje-frizider

0 €

HONDA CR-V DELOVI

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам