1 / 8
Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V - 8000W!
32.000 МКД
Цената е фиксна
27.10.2022 13:07

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најнов квалитетен со чиста синусоида Pure Sine Wave Pover INVERTER 24V/230V - 8000W!
Peack Power 8000W,
Rated Power 4000W!
Одличен за фотоволтаици-соларни системи во куќи, викендици итн,...
Располага со дисплеј кој го покажува напонот на акумулаторите, излезниот напон, моќноста на потрошувачите, температа во инвертерот и многу други карактеристики.....
На него можете да приклучите: фрижидер, клима со 2,5P, печка за леб, микробранова, хидрофор до 2kW, правосмукалка, LCD TV, ЛАБ топ, комјутер, бормашина или брусилка, пумпа за домашно парно, апарат за заварување, компресор, печка на пелети итн,...
Препорака:
Проверен и тестиран моќен одличен ИНВЕРТЕР со ниска цена кој може да се купи на домашниов пазар!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам