1 / 11
2009 Honda Gold Wing 1800cc
25.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2022 13:42

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2009

Модел:

Gold Wing 1800cc

Километри:

10000

Motorola se prodava kako nova e 1800 kubici
Site technicki kontroli napraveni
Mozete da me barate ili text
+38972768077
Seriozni kupuvaci
€25,000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Erkan
Потврден огласувач
38972768077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам