1 / 12
OPEL CORSA D 1.2 BENZIN
3.850 €
14.12.2022 22:39

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e doneseno od Germanija i e vo odlicna sostojba.
Poveke informacii na brojot: 075587500 registrirana do 22-09-2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075587500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам