RIG EVGA GeForce GTX 1660 super
2.500 €
16.09.2022 14:07

Бутел / Скопје

РИГ 6 x EVGA GTX 1660 SUPER (6GB)
HYNIX MEMORY
Екстра сочуван, редовно се чисти,
со 2 напојувања.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Џоле
Потврден огласувач
070625019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам