1 / 1
МОНТЖА НА СЕКАКОВ ВИД МЕБЕЛ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 13:57

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

МОНТАЖА НА КУЈНИ ПЛАКАРИ, КРЕВЕТИ, ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ, ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 079346441

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078447535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам