1 / 7
Originalen givi vizir za bmw GS 750 F nov
130 €
150 €
18.01.2023 16:47

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2022

Модел:

GS 750 f GS 850 f

Polu zatemnat visok 44sm nov voopsto ne montiran odgovara na GS 750 F I GS 850 F od 2019g do 2022g
----------------ISTI KAKO NA SLIKITE --------------

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078277648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам