Se Prodava Kuka stavicko malo-Tapani-
77.696.002 €
02.12.2022 14:42

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

82 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

108 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

80

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Stavicko malo-Tapani-

Se Prodava Kuka stavicko malo-Tapani-

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Prilep
Потврден огласувач
077696002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам