1 / 2
Drvena korpa za pivo + otvarac
7.500 МКД
Цената е фиксна
01.02.2023 11:31

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam drveni korpi za drzenje na pivo so otvorac na sisinja
Racno izrabotuvan so pasija od mal biznis

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Laza
Потврден огласувач
077718749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам