1 / 10
FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD
2.950 €
Цената не е фиксна
Денес 09:03

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS

EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM

* POGODNA ZA SOFER POCETNIK
* PARKING SENZORI NAZAD
* KLIMA (funkcionira)
* ABS.ESP
* ALUMINIUMSKI FELNI SO 4 NOVI GUMI
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
* FABRICKO CD MP3 RADIO
* HALOGENKI
* KOZHEN VOLAN
* SERVO VOLAN
* PODESUVAC NA VOLAN
* ELEKTRIKA NA PROZORCI

-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA IZVADENI SE TIF,HOMOLOGACIJA,PREVOD NA DOKUMENTI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

4500 €

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам