1 / 6
IPHONE 8 PLUS 64 GB
12.000 МКД
Цената не е фиксна
18.09.2022 17:05

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8 Plus

Боја:

Silver

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Телефонот е во одлична состојба.
Следи со целосна кутија

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Виктор
Sremski Front 30/A/1/14
Потврден огласувач
071380191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам