1 / 7
Golf 6 2.0 TDI 110 KS
По Договор
17.11.2022 14:05

Долнени / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 6 2.0tdi 110ks
Komplet servis novi gumi
Voziloto poseduva mnogu oprema
Bez nikakvo vlozuvajne

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

F
Потврден огласувач
071663301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам