1 / 1
Продавам Нови Гуми TORQUE Екстра цени
2.700 МКД
Цената е фиксна
28.11.2022 17:20

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

40

Дијаметар:

18

Нови гуми TORQUE англиски бренд фабрика Кина.
195-55-15. 2700 ден
205-45-16. 3300 ден
205-45-17. 3200 ден
215-50-17. 3200 ден
225-40-18. 3200 ден
225-45-18. 3600 ден
245-4018. 3800 ден

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078432130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам