1 / 9
Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g
6.500 €
Цената е фиксна
01.12.2022 10:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g
✅ Registriran cela godina so zelen karton.
✅ Napraven kompleten servis.
✅ 4 novi gumi M+S
✅ Vo perfektna sostojba bez mana.
✅ So realni kilometri….
✅ Funkcionalni 4x4 i blokaza..
👉👉 Mozi Zamena So Moja Doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075956855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам