1 / 8
Agolna garnitura....
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2023 12:09

Карпош / Скопје

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici...Moze za spienje , za sedenje potrebno e tapaciranje...

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
075289265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам