1 / 12
GOLF 5 GT1.9 TDI 105 KS 2006/20075GOD seat opel passat
5.000 €
06.11.2022 13:21

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

21 09 2023 GOD

DVD
KLIMATRONIK
TEMPONAT
BORD KOMPLJUTER
HALOGENKI
DVA KLUCA
AL BANDAZI SO 90% GUMI M/S

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DAVID
Потврден огласувач
076757999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам