1 / 1
Sony HXR-MC 2000 E
450 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 18:23

Кочани / Кочани

Prodavam video kamera Sony vo extra sostojba .
Mnogu e socuvana.
PRV i edinstven sopstvenik kupena vo PANTERFAX.
Kamerata raboti perfektno snima na sd card i na HD od 64 GB -vgraden disk vo samata kamera.
Cena po dogovor.sleduva ponac i baterija.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

fotofuji
Потврден огласувач
071/791-262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам