1 / 2
Masa i stolici
13.000 МКД
13.10.2022 18:06

Прилеп / Прилеп

Se prodava masa so 6 stolici vo odlicna sostojba.za masata ima i debelo staklo.za imformacii zvonete na 075 205 804 dragan

Категорија: Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075297172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам