1 / 9
Lameli
2.000 МКД
05.10.2022 08:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2022

Модел:

125

Километри:

500000

Lameli za 125 novi ne upotrebeni poracani po greska

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077553536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам