1 / 12
BMW F10 525 2011 3.0 MOTOR
По Договор
10.10.2022 17:47

Долнени / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

❗BMW F10 525d 2011god 3.0d 204ks


✅Multimedia System
✅Централно со далечинско 3 клуча
✅Алуминиумски бандажи
✅Електрика на прозори
✅Ел. Склопливи ретровизори
✅Електрика на седишта
✅ Борд компјутер , Темпомат.
✅Кожен Волан со греач
✅Команди на волан
✅CRUISE Control
✅DISTANCE Control
✅KeyLess Entry
✅KeyLess GO
✅Навигација голема
✅Двозонски климатроник
✅Греачи на седишта
✅Паркинг сензори
✅Park ASSIST
✅Паркинг камeра
✅ISOFIX кожни седишта
✅Сензори за дожд
✅HILL-HOLD Assist
✅Lane assist
✅Auto hold , колата е стаклоо 183.000км

☎️ 072/613/086 Samo whatcap

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Online
Потврден огласувач
072613086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам