1 / 5
IMT 539 89G REGISTRIRAN
3.600 €
07.10.2022 18:59

Долнени / Прилеп

Imt 539 89g so kompresor motor dobar gumi dobri
Top sostoba na moje ime prevod odma. Na notar

071564310

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Online
Потврден огласувач
072613086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам