1 / 12
bmw x5 2003 i fiat grande punto 2012 1.4 benzin metanfabrick
1 €
18.10.2022 23:56

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

bmw x5 2003 i fiat grande punto donesen od ch moze zamena dve bmw x5 7 sedista audi q7

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078247773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам