1 / 3
Gripmax Stature
2.000 МКД
01.11.2022 12:47

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

45

Дијаметар:

20

Gumi vo dobra sostojba 2017 godina!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам