1 / 12
GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KS
7.900 €
19.01.2023 10:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NOVI GUMI
ALUMISKI BANDASI
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO I ALAM FABRICKI
SENZOR ZA DOST I SVETLA
KLIMA KLIMATRONIK
BORT KOMPJUTER
TEMPOMAT
ZATEMNETI STAKLA
PARKING SENZORI NAPRET NAZAT
KOMANDI NA VOLAN
SERVISNA KNISKA
DVA KLUCA
SERVISIRANA
REGISTRIRANA,ZELEN KARTON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

MULTIAUTO
Потврден огласувач
070356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам