1 / 12
Prodavam Golf 1.6 tdi
1 €
23.11.2022 22:52

Долнени / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam golf 6 tdi.
Dobro socuvan
Proizveden 2011 na kniska
Servis napraven golem i mal.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

adem
Потврден огласувач
070703453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам