1 / 4
Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин
2.100 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
2.400 €
01.06.2023 16:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин
City волан
Четири зимски гуми
Пет врати
Има клима
Мала потрошувачка
...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Диме
Потврден огласувач
075408358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам