1 / 4
Golf 3 cabriolet
600 €
Цената не е фиксна
30.12.2022 00:57

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

pali vozi izgubena sobracajna makedonski dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
077801081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам