1 / 9
golf 5 plus
1 €
03.03.2023 10:15

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

top sostojba reg edna godina
1.6 tsi mnogu eftin za vozenje i odrzavanje
6 brzini
2007 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

prodavam
Потврден огласувач
075895531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам