1 / 2
Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro
7.500 МКД
18.11.2022 16:51

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7+

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Ima nova baterija
Ne mu e menet ekrano
Koristen celo vreme so maska i staklo
So nego ima dve maski i punac
075 254 990

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Mishko
Потврден огласувач
075254990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам